وب سایت های تجارت الکترونیکی – دوازده ایده بازاریابی از کریسمس

یکی دو روز پیش ، با یک آژانس بازاریابی فیس بوک مواجه شدم که در تبلیغات آنلاین خود را “گورو” می نامید. وقتی از صفحه فیس بوک یکی از مشتریان آنها بازدید کردم ، متوجه شدم که آنها از صفحه پروفایل استفاده کرده اند تا سند طرفداران. این نه تنها در برابر بیانیه حقوق و مسئولیت فیس بوک نیست ، بلکه علاوه بر این در مورد ارائه آنلاین بسیار بی اثر است. در نتیجه ، من این آزمون را برای فردی طراحی کردم تا تعیین کنم آژانس استخدام شده شما واقعاً چه کاری انجام می دهد. نگران نباشید ، سوالات پرواز هلی کوپتر را که از آژانس دیجیتال استفاده می کنند بررسی کنید و یاد بگیرید که چگونه آنها در پایان امتیاز می گیرند

اگر فردی ممکن است در شبکه های اجتماعی تازه وارد باشد  ادمین اینستاگرام  ، لازم نیست که احساس خستگی بیش از حد یا حتی اکراه از طریق دنیای آنلاین انجام دهید. ممکن است تعجب کنید که آیا پیام شما در سر و صدا گم شده است ، با این وجود معتقد باشید که می توانید به دانش برسید. اگر آنها به طور فعال اطلاعات مربوط به شما را جستجو می کنند. شما می توانید این کار را بگذارید تا مردم ببینند یا کاری انجام ندهند زیرا مشتری (و درآمد) کل خانواده شما را دور می زند. استخدام یک شرکت برای مدیریت رسانه های اجتماعی خود راهی عالی برای اطمینان از اینکه مردم شما را از طریق تلفن همراه و به صورت ویروسی می بینند است. علاوه بر این شما می توانید کسی را در خانه خود بیاورید که در واقع نزدیک به اقدامی باشد که به شما کمک می کند تا یک طرح معقول بازاریابی آنلاین ایجاد کنید.

3) از به روز بودن خدمات خود اطمینان حاصل کنید. اگر خدمات را در وب سایت لیست کرده اید ، از فعلی بودن آنها اطمینان حاصل کنید. نمی توان چندین بار از راههایی که من از یک سرویس ذکر شده در یک وب سایت س onlyال کرده ام فقط برای بررسی اینکه دیگر خدمات ارائه نشده اند به شما بگویم. اگر آن را پیشنهاد نمی کنید ، آژانس بازاریابی دیجیتال را حذف کنید. چیزهای جدیدی دارید ، این قوطی را اضافه کنید.

هنگامی که سایتی را انتخاب کردید ، مرتباً می پرسید چه کاری انجام دهید و چه پیشنهادی نداشته باشید. همیشه بهتر است قبل از معرفی شرکت یا استفاده از ابزار پاسخگویی خودکار برای نظرات و پست ها ، خود را در انجمن ها معرفی کنید. وقتی مدیر اینستاگرام را درمورد کارها و نبایدها در سایت یاد گرفتید ، مطمئن باشید که آنها را دنبال می کنید تا بازار هدف خود را دور نکنید.

ما از طریق تلفن با هم صحبت کرده بودیم ، اما این اولین شخص مشروعیت من رئیس جمهور رباتیک عمومی و همچنین شرکت مادر ، Panoscan ، شرکت بود. – نیازی به ذکر نیست که رویای و تجسم / طراح این Ferret و تولید تیزرهای تبلیغاتی Panoscan’s MK-3 ، وب کم پانورامای با وضوح بالا.

حرف “M” به معنای حرکت است و از طرف شما ایجاد شده است. شما باید برای خود ، برای چرا ، برای استفاده در خانواده خود ، برای موفقیت ، برای امور مالی ، و برای بهبود سلامتی خود حرکت ایجاد کنید. شما حرکت ایجاد می کنید! هیچ شخص دیگری این کار را برای کسی انجام نمی دهد. شما یک موج سوار نیستید که منتظر موج آینده باشید. تنها شما جنبش شخصی شخصی خود را ایجاد می کنید تا شما را به سمت ایجاد معجزه خود سوق دهد!

مرحله اقدام: یک کاغذ بردارید و روی آن دو ستون بکشید. در کنار “ویژگی ها” و دیگری “مزایا” برچسب بزنید. هر یک از ویژگی های خدمات یا محصولات خود را ذکر کنید و متوجه خواهید شد که ویژگی های بالقوه با یک هدف هدف چیست. این جملات را در تمام تلاشهای ارتباطی خود طبق برنامه منظم ادغام کنید.

در کل ، انواع مختلفی از تکنیک های موفق وجود دارد که شرکت ها می توانند برای به حداکثر رساندن توانایی وب سایت های خود ، از آنها استفاده کنند. 5 نکته که قبلاً ذکر شد ، یک نقطه شروع درجه یک برای دستیابی به آن هدف است. ایجاد بازدیدکننده آنلاین بیشتر تا ببیند که با ترکیب سئو و شماره 0800 ویژه ، تلاش شما واقعاً چقدر موفقیت آمیز است.